Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Szkoła Dialogu 2020

Zwycięski projekt upamiętniający społeczność żydowską w Chełmie

szkola dialoguUczniowie klas: 2SL-p - Dariusz Karpiński, Oliwia Majewska, Agnieszka Mazurek, Bartłomiej Momot, Amelia Olszewska, Karolina Palińska, Oliwia Szymonik, Weronika Wojciechowska; 2R - Michał Macegoniuk, Michał Mazurek oraz 2T Bartłomiej Stachniuk są autorami zwycięskiego projektu "Szlakiem kultury chełmskich Żydów" w ramach ogólnopolskiego konkursu Szkoły Dialogu. Zwycięską drużynę wspomagał cyfrowo uczeń kl. 1T Jakub Sajuk. Projekt jest efektem współpracy młodzieży z muzealnikami Muzeum Ziemi Chełmskiej: Dorotą BidąZbigniewem Lubaszewskim, którym dziękujemy za pomoc i profesjonalne wsparcie.

Koordynatorami działań młodzieży byli: Małgorzata Kołodziejczyk i Krzysztof Pawlik.

Organizator projektu - Forum Dialogu to największa i najstarsza polska organizacja pozarządowa zajmująca się dialogiem polsko-żydowskim. W programie Szkoła Dialogu edukuje polską młodzież na temat polsko-żydowskiego dziedzictwa. Pomaga Liderom Dialogu upamiętniać historię polskich Żydów.

Link do strony internetowej szkolnego projektu »

Podsumowanie projektu Szkoły Dialogu online 2020 na stronie Forum Dialogu »

Film podsumowujący Szkołę Dialogu 2020

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 4
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu dostępnośc