Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Internat żegna maturzystów

Internat - miejsce, które we wspomnieniach absolwentów obrasta w legendy. Które właściwej oceny nabiera dopiero z oddalenia – z perspektywy, po zakończeniu szkoły. Wtedy dopiero widać, czym był dla tych, którzy spędzili w nim kilka niepowtarzalnych lat swej pięknej, jedynej młodości.

W dniu 27 kwietnia 2022r. w naszym internacie odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów W odświętnie przygotowanej świetlicy spotkali się pani kierownik, wychowawcy, mieszkańcy internatu oraz przede wszystkim tegoroczni absolwenci.

W nastrój pożegnania wprowadziły nas Basia Ł. i Kinga K. prezentując część artystyczną. Między wierszami obejrzeliśmy prezentację ze zdjęć wspominając wspólnie spędzone lata 2018-2022. Następnie młodsi koledzy złożyli maturzystom życzenia drogowskazy na dalsze drogi życia. W kolejnej części spotkania Pani kierownik wręczyła absolwentom internatu nagrody książkowe oraz pamiątkowe zdjęcia. Maturzyści podziękowali wychowawcom wręczając symboliczne róże. Zwieńczeniem całej uroczystości była słodka niespodzianka – tort przygotowany przez panią Beatę Kondrasiuk, wspólne zdjęcia i wspomnienia…

Uroczystość przygotowały: p. B. Kondrasiuk, p .A. Baran, p. A. Włodarczyk

Wszystkim naszym absolwentom życzymy, abyście nie zatracili przyjaźni między sobą, gdyż przyjaźń podwaja radości, a o połowę zmniejsza przykrości.
Życzymy Wam dobrej pracy, która sprawi, że będziecie szczęśliwi z tego co robicie. Życzymy Wam spotkań z ludźmi, którzy będą Was kochać i szanować. Życzymy, by każdy z Was w nowym środowisku spotkał oddaną bratnią duszę i by zawarta przyjaźń okazała się szczerą i wieczną.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat:
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu