Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Bezpieczny Przejazd

 

W ramach kampanii społecznej "Bezpieczny Przejazd" dyżurny zmiany Piotr Żłobicki z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Chełmie wraz z Naczelnikiem PKP PLK ds. inżynierii ruchu Mariuszem Stykiem z Sekcji Eksploatacji w Chełmie przeprowadzili prelekcje w szkole ZSEiT w Chełmie dla uczniów klasy I KR i I EM.

Funkcjonariusz SOK i pracownik PKP Polskich Linii Kolejowych podczas spotkania z młodzieżą poruszyli kwestie bezpieczeństwa na obszarze kolejowym, pociągach i na dworcach. Przytoczyli przykłady wielu nieodpowiedzialnych zachowań za które młodzież może ponieść odpowiedzialność karną oraz jak takim sytuacjom przeciwdziałać. Panowie przybliżyli nam specyfikę służby na kolei oraz przygotowali film promujący ponad stu letnią formację jaką jest Straż Ochrony Kolei.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu