Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Wigilia w internacie

Internacka Wigilia to jedno z najważniejszych i najbardziej radosnych wydarzeń w całym roku szkolnym. Tegoroczne spotkanie przy wigilijnym stole odbyło się 19 grudnia o godz. 17.00 w stołówce szkolnej. Uczestniczyli w nim wszyscy nasi mieszkańcy, wychowawcy, pracownicy internatu oraz zaproszeni goście: pani wicedyrektor Katarzyna Śliwińska-Koguciuk, sekretarz szkoły pani Krystyna Ważna
Uroczystość rozpoczęło przedstawienie jasełkowe przygotowane przez naszych wychowanków pod kierownictwem pani Agnieszki Baran i pani Agaty Włodarczyk. Gdy uczniowie przebrani za biblijne postaci wprowadzili już wszystkich w świąteczny nastrój, przyszła kolej na życzenia od pani wicedyrektor Katarzyny Śliwińskiej oraz pani Moniki Gębickiej i wzajemne składanie sobie najlepszych życzeń. Następnie zasiedliśmy do wieczerzy mogliśmy rozkoszować się smakiem wigilijnych potraw przygotowanych przez nasze panie kucharki;)
Ten czas upłynął nam w pogodnej, życzliwej i rodzinnej atmosferze i tego życzymy wszystkim podczas tegorocznego świętowania w domach ze swoimi rodzinami.

  • wigilia-01
  • wigilia-02
  • wigilia-03
  • wigilia-04
  • wigilia-05
  • wigilia-06
  • wigilia-07
  • wigilia-08
  • wigilia-09
  • wigilia-10

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 4
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu dostępnośc