Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Integracyjny turniej halowej piłki nożnej - 2023

Integracyjny turniej halowej piłki nożnej mieszkańców internatu.

9 października w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej piłki halowej, w którym wzięło udział 16 wychowanków internatu. W drodze losowania zostali oni podzieleni na cztery drużyny. Mecze rozegrano każdy z każdym. W drodze emocjonujących rozgrywek turniej wygrała drużyna w składzie: Bartosz Lewandowski, Sebastian Flont, Mateusz Arseniuk i Bartek Tomaszewski. 

Dzień chłopaka - 2023

 W naszym internacie uroczyście obchodzimy Dzień Chłopaka. W tym roku dziewczęta oprócz tradycyjnych życzeń przygotowały dla swoich kolegów słodkie upominki i zaprosiły do wspólnych zdjęć w internackiej fotobudce.

Podsumowanie Sportowej Ligi Internatów

30 maja w Bursie Szkolnej odbyło się podsumowanie rozgrywek Sportowej Ligi Internatów za rok szkolny 2022/2023. W ogólnej klasyfikacji nasz Internat ZSEiT Chełm zajął I miejsce, II miejsce przypadło Internatowi ZSBiG, Na III miejscu uplasował się internat ZST. Internat IV LO zajął IV miejsce, Internat ZSCKR w Okszowie – V miejsce i Bursa Szkolna VI miejsce.

Pożegnanie maturzystów

Chodzisz do szkoły i nie możesz doczekać się jej ukończenia?

Mieszkasz w internacie a marzysz o akademiku lub mieszkaniu bez nadzoru wychowawców? Myślisz o przyszłości jak o wybawieniu? Długo wyczekiwana przyszłość w końcu nadchodzi a Ty z nostalgią patrzysz wstecz i myślisz, że to co właśnie mija, dziś nie wydaje się aż tak złe i wcale nie chcesz tego zmieniać. A teraz przyglądasz się swoim kolegom i myślisz, minęło za szybko… To już standard u maturzystów.

Sportowa Liga Internatów - piłka siatkowa

30 marca 2023r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się kolejne zawody Sportowej Ligi Internatów. W turnieju piłki siatkowej chłopców zmierzyły się zespoły z internatów: ZSEiT, ZSBiG, ZST, IV LO oraz ZSCKR w Okszowie.

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu